YES חוגגת מיליון מינויים במסגרת זו הוחלט על שינויים ותוספות לקהל המנויים.
– שיטת חיוב חדשה, נוחה וידידותית, עבור צפייה בפועל ולא חיוב מראש.
– “סדר חדש” במספור הערוצים, לפי נושאים ותכנים, לנוחיות הלקוחות.
– פתיחת כל הערוצים חינם ללקוחות.
– מבצעי הנחות בלעדיים ברשתות שיווק גדולות.
– השקת ערוצים נוספים, חדשים ובלעדיים.
– השקת הערוצים האינטראקטיביים ושימוש חינם בערוצים אלה.
– עליית עונות חדשות ובלעדיות בסדרות אהובות, לפי בקשת הקהל.
– מבצע חגיגי ללקוחות חדשים

חידונים, משחקים, הפתעות ועוד הרבה חוויות….
בחודש דצמבר, פחות משנה וחצי מאז תחילת השידורים, מציינת חברת yes את הצטרפות הצופה המיליון ללקוחותיה.לרגל הישג זה, מכריזה החברה על “חגיגות הצופה המיליון”. בחגיגות אלה, מביעה החברה את הכרת התודה שהיא רוכשת ללקוחות, שבחרו בה ונתנו בה אמון, ושהיו ושהינם חלק מהצלחתה של החברה.
“לפני פחות מחצי שנה, בעת שחגגנו את יום השנה לתחילת השידורים” מסר שלמה לירן, מנכ”ל yes “הצגנו את תנופת פעילותה של yes, ואת השינוי הדרמטי שחוללה החברה בשוק הטלוויזיה כולו. דברנו על המהפכה שעבר שוק הטלוויזיה בעקבות כניסתה של yes – משוק מונופוליסטי קפוא לשוק של הלקוחות: שוק תחרותי, שוק שקשוב לצורכי הלקוח והעדפותיו. שוק שמתאמץ לתת ללקוח מענה, שוק שיש בו עושר של תוכן, ואשר מגיע לכל עם ישראל – כולל לאזורי הפריפריה, ולא רק לנבחרים. הבטחנו להמשיך קדימה – בעוצמה ובמלוא המרץ. היום, אני גאה לציין כי אין ספק שyes- הפכה לאלטרנטיבה מועדפת על ידי הצרכנים בישראל ולכוח מוביל בשוק התקשורת כולו”.

במסיבת עיתונאים מסרה גלית בן-שמחון, סמנכ”ל בכיר לשיווק ב-yes נתונים שפעילות החברה הביאה אותה לכבוש נתח שוק של כמעט 20% משוק הטלוויזיה הרב ערוצית, תוך פחות משנה וחצי מאז העליה לאוויר: “קצב המצטרפים ל-yes עומד על 1000 מנויים חדשים ליום”
שינוי שיטת החיוב
החל מחודש דצמבר 2001 תשתנה שיטת החיוב, לפיה חיוב הלקוחות יהיה על הצפייה בפועל בחודש הקודם, ולא חיוב מראש. החיוב יתבצע על הערוצים והחבילות שהלקוח צפה בהן במהלך החודש שקדם לחשבון. בנוסף, יתבצע החיוב עבור כל חודש במלואו (מה-1 לחודש ועד ה-30, ולא מה-25 עד ה-24). משמעות שינוי שיטת החיוב, שנועד לשפר את השירות שנותנת החברה ללקוחותיה, היא שעבור חודש נובמבר ישלמו הלקוחות הוותיקים תשלום של מספר ימים בלבד, ומחודש דצמבר יחוייבו כל הלקוחות על הצפייה עבור החודש שעבר.
“סדר חדש בערוצים” – לבקשת הלקוחות- שינוי המיספור של הערוצים
מתוך הבנה כי תהליך מציאת הערוץ לצפייה אינו פרט טכני במהותו, ועל בסיס מחקרים וסקרים שמבצעת החברה באופן שוטף, החליטה הנהלת yes , “לארגן” את מספור הערוצים, על פי נושאים ותכנים. במספור החדש יסודרו הערוצים בקבוצות מספרים לפי חבילות נושאיות, מה שיאפשר ללקוחות התמצאות קלה והגיונית, והגעה מהירה יותר לערוצים הרצויים. לקוחות yes יוכלו ליהנות ממגוון ועושר הערוצים שהחברה מציעה היום ללקוחותיה (יותר מ- 100 ערוצים )- תוך ארגונם בסדר נוח. כך לדוגמא – כל ערוצי הסרטים יקובצו במספרים שבין 1 ל-9 ערוצי הספורט – מ-50 ועד 59 , ערוצי הילדים מ-40 המדע והדעת מ- 30 וכ”ו.
לרגל שינוי זה פותחת החברה ללקוחותיה את כל הערוצים למשך שבועיים, החל מיום השינוי – ה-3 בדצמבר ועד סוף חופשת החנוכה .
מבצע עם סקאל
הטבה נוספת ממנה יהנו לקוחות yes לרגל חגיגות הצופה המיליון היא במסגרת מבצע משותף של yes עם חברת “סקאל ישיר”, במסגרתו יזכו כל לקוחות yes להנחות משמעותיות, בקניית טלוויזיות, מכשירי DVD וסטים של רמקולים. המבצע כולל טלוויזיות בגדלים של 21, 29, ו-34, ומכשירי DVD של HYUNDAY, וסט של 5 רמקולים מסוג ELTAX במחירים זולים במיוחד ואפשרויות לתשלומים נוחים.
ערוצי אינטראקטיב – שירותי מידע און ליין, על מסך הטלוויזיה.
באמצע דצמבר תשיק yes מגוון נוסף של ערוצי אינטראקטיב, שיכלול 3 שירותים מתקדמים על מסך הטלוויזיה:
– שירותי מידע אינטראקטיביים מבית Walla ו-The Marker בנושאים: חדשות, עסקים וכלכלה, תרבות, ספורט ומזג אויר.
– לוח TV – לוח מודעות אינטראקטיבי לרכב, דירות ועבודה
– ערוצי משחקים.
ערוצים אלה ישודרו באיכות בינלאומית על גבי הפלטפורמה האינטראקטיבית של חברת NDS, המובילה בתחומה בעולם.
שירותי המידע האינטראקטיבי, מאפשרים לצופה לקבל מידע זמין, המתעדכן און ליין, ישירות מWalla ו-The Marker. הנושאים השונים מתעדכנים כל הזמן, והצופה יכול להנות ממידע בזמן אמת, בכלכלה ועסקים, חדשות, תרבות ומזג אויר.

לוח TV הינו לוח מודעות אינטראקטיבי פרי שיתוף פעולה בין yes לחברת טלדור-זום. הלוח כולל למעלה מ-3000 מודעות בנושאי נדל”ן ורכב, אופנועים ובקרוב מקומות עבודה. הלוח ממיין את המידע ללקוח, בהתאם לרצונותיו ומתעדכן 24 שעות ביממה.

ערוצי המשחקים מציגים מגוון של משחקים הפונים לכל המשפחה. הצופה יכול לשחק לבד או מול מישהו אחר באותו בית. מטטריס ועד טריוויה ודמקה.
לרגל עליית ערוצים אלה פותחת yes ללקוחותיה את ערוצי האינטראקטיב למשך חודש, ללא תשלום.
ערוצים חדשים ובלעדיים
yes תעלה בקרוב מגוון ערוצים חדשים ובלעדיים ביניהם ניתן יהיה למצוא את הערוצים שלהלן:
– ערוץ הקבוצות- רצועת שידור מכבי חיפה,
– ערוץ מיוזיק בוקס.
– ערוצי מדע.
– הערוץ הפתוח – ערוץ קהילתי.