חברת
Vonetize הודיעה על הרחבת שיתוף הפעולה עם ענקית האלקטרוניקה העולמית והשקת שירות התוכן SmartVOD המכיל תוכני פרימיום איכותיים של מיטב אולפני הוליווד בפורמטVOD  להשכרה חד-פעמית ולרכישה דיגיטלית. בכך יוכלו משתמשי סמסונג ליהנות עתה מאפשרות רכישת תוכן שהייתה קיימת עד היום רק למשתמשי iTunes של אפל. יחד, Vonetize וסמסונג יפיצו את השירות בחודשים הקרובים לכל מדינות אמריקה הלטינית, ויציעו לכ-60 מיליון משתמשי סמסונג ביבשת תוכני פירמיום באיכות הגבוהה ביותר של עד K4 – ישירות על גבי הטלוויזיה החכמה שלהם ובמכשירי טאבלט וסמארטפון. 


 


שירות SmartVOD, שמכיל סרטי קולנוע הוליוודיים במגוון קטגוריות וסדרות טלוויזיה איכותיות, כבר זמין בלמעלה מ-30 מדינות ברחבי העולם, ביניהן ישראל. החברה פועלת בשיתוף פעולה עם מיטב אולפני הוליווד, ביניהם: ,Disney, Warner Brothers, Fox, Universal Studies, Sony Pictures ואולפנים נוספים. ההשקה באמריקה הלטינית תתמקד במתן אפשרות של השכרה חד-פעמית ורכישה של מהדורות דיגיטליות של סרטים חדשים, ללא התחייבות. המשתמשים אף יוכלו להוריד תכנים, שאותם ירכשו בשירות, למכשירי הסלולר והטאבלט שברשותם ולצפות באיכות גבוהה ללא חיבור אינטרנטי. כלל התוכן שמוצע בשירות, וכולל אף סרטי תלת-ממד, ישודר באיכות Full HD 1080p, ובעלי טלוויזיות שתומכות ב-K4 ייהנו גם ממבחר כותרים באיכות K4. הסרטים והסדרות יעברו לוקאליזציה על ידי תרגום ודיבוב לשפת המקור במדינות.


 


נועם יוספידיס, מנכ"ל Vonetize: "עם ההשקה של SmartVOD באמריקה הלטינית, אנו נרגשים להרחיב את השותפות שלנו עם סמסונג, אחד השחקנים הגדולים ביותר בשוק מוצרי האלקטרוניקה. ב-Vonetize, אנחנו תמיד מחפשים דרכים חדשות כדי להפוך תוכן וידאו באיכות הגבוהה ביותר לנגיש בשווקים גלובליים."