חברת Philips השיקה בתערוכה מספר מכשירי DVD ביניהם מכשירים מקליטים המקליטים בפורמט DVD+R/RW.


דגם DVDR75 – מכשיר DVD מקליט הכולל כניסות דיגיטאליות i.LINK המאפשרות חיבור פשוט וקל למצלמות DV. המכשיר מפיק יציאת וידאו לא שזורה. המכשיר כולל אפשרות מיוחדת להקלטה עד ל6- שעות. מועד אספקה של המכשיר: אפריל.
מחיר: 699 דולר.דגם DVDR80 – מכשיר DVD מקליט הכולל מערכת EPG וכך ניתן לראות על גבי המסך את התוכניות אותן מעונינים להקליט. המכשיר כולל גם מערכת ניהול של דיסקים המאפשרת למשתמש לראות את כל הדיסקים שהוקלטו כאשר ניתן להקליט על המכשיר 8 שעות. כמו כן במכשיר שולבה טכנולוגיה המאפשרת הנחתת רעשים, במיוחד כאשר מקליטים ממקור אנלוגי כגון טלוויזיה או וידאו טייפ. במכשיר משולבת מערכת של חברת Faroudja המעבדת את אות הוידאו הלא שזור. המכשיר יהיה באספקה באפריל במחיר של 799 דולר.דגם LX9000R – מערכת תאטרון ביתי שלמה הכוללת DVD מקליט. ה-DVD מאפשר הקלטה עד 6 שעות ממגוון מקורות כולל טיונר טלוויזיה מובנה. בנוסף ניתן לחבר למכשיר מקורות חיצונים דרך כניסה דיגיטלית DV.
מועד אספקה: סתיו 2003DVD963SA – DVD משמיע הכולל אפשרות של הצגת דיסקים DVD וידאו ביציאה שזורה ולהשמיע דיסקים SACD. המכשיר מאפשר השמעת קבצי קול ברמה של 192khz (פי 4 מקומפקט דיסק). למכשיר פענחים של דולבי דיגיטל ו-DTS. עיבוד הוידיאו של המכשיר נעשה ב- 13 ביט 108 מגה הרץ. יציאות המכשיר כוללות קומפוננט, קומפוזיט ו-S וידאו.
מועד אספקה: ינואר השנה
מחיר: 699 דולרDVD795SA – DVD משמיע נוסף המאפשר בנוסף לתצוגה של דיסקים DVD וידאו גם SACD, דיסקים צרובים, פענוח של קבצי MP3 ו-SVCD.
מועד אספקה אביב.
מחיר 299 דולר