פתרון AirMedia של Crestron מאפשר העברת מצגות ושיתוף תוכן מכל טלפון חכם, טאבלט או מחשב נייד, כחלק מתפיסת ה-Bring Your Own Device, בה כל מרצה או משתתף בדיון מגיע עם אמצע ההקרנה האישי שלו. AirMedia מספק יכולת העברת מצגות ושיתוף קבצים לחדרי ישיבות קטנים ומשרדים, בהם אין הכנה או חיווט למערכות AV.


“בעזרת AirMedia כל אחד יכול להיכנס לחדר, להתחבר למסך או למקרן באמצעות Wi-Fi או Ethernet, ולהציג את התוכן באיכות HD מהטלפון החכם, מהטאבלט או מהמחשב הנייד”, הסביר פרד ברגצי, סמנכ”ל הטכנולוגיות של החברה.


 


AirMedia מציע יתרונות רבים לסביבות העבודה השיתופיות הנהוגות כיום. בין השאר:  • הצגת תוכן כולל קול ותמונה באופן אלחוטי מכל מכשיר נייד, טלפון או מחשב.
  • שיתוף תוכן מעד ארבעה מכשירים אישיים בו זמנית על מסך אחד (תצוגת Quad).
  • פתרון איכות ופשוט לתפעול, out-of-the-box, המתחבר בקלות לרשת. אידיאלי לחללים קטנים שבהם התקנת מערכת AV מתקדמת אינה מעשית.
  • אינטגרציה מלאה עם מערכת Crestron DigitalMedia  לפתרון HD אולטימטיבי.


קישוריות מיידית:


ישנן שלוש דרכים פשוטות להציג באופן אלחוטי עם AirMedia:


להשתמש במחשב נייד ולעקוב אחר ההוראות המופיעות על המסך. להזין את כתובת האינטרנט המוצגת על מסך הפתיחה כדי להתחיל את מצגת. לא נדרשת התקנת תוכנה מראש. תכונה זו שימושית במיוחד עבור ארגונים קטנים עד בינוניים ולמצגות אורח.  • מורידים את הישום ללא תשלום לשימוש במכשיר נייד, כגון iPhone או iPad, ומתחברים ל-AirMedia.  בוחרים בקובץ שרוצים להציג באמצעות המכשיר הנייד.
  • ביישומים ארגוניים גדולים, מחלקת ה-IT יכולה “לדחוף” את ה client לכל המחשבים הניידים בו זמנית דרך הרשת.


שיתוף קבוצתי:


AirMedia מאפשר לעד 32 משתמשים להתחבר סימולטנית באותו חדר. מעבר קל ונוח ממציג אחד למשנהו באמצעות כפתור שנמצא על המסך. באמצעות השימוש בתצוגת Quad, עד ארבעה מציגים יכולים לשתף תוכן ולהציג בו זמנית. משתתפים מרוחקים יכולים להתחבר באמצעות דפדפן אינטרנט כדי לצפות במצגת.


 


הטמעה של המערכת באוניברסיטת קולומביה