בין 10 הגאג'טס הגדולים של שנת 2008 נמצא את השלישיה הפותחת: מקרן זעיר המאפשר שילוב עם iPod או iPhone, מסך HD בגודל של 65 אינץ, טלפון הדור השלישי של  Apple ועוד


 


מגזין Time בשיתוף עם CNN בחר את ה-10 הגדולים של שנת 2008 ב-50 תחומים שונים. הבאנו את הרשימה של 10 הגאג'טס של 2008 לפי הסדר


במקום הראשון


Pico PK-101 מקרן זעיר של חברת Optoma


מקרן זעיר המאפשר שילוב עם iPod או iPhone והקרנה של סרטים. משקל המקרן 113 גרם והוא יותר קטן מרוב הטלפונים הקיימים. הסוללה מספיקה ל-1.5 שעות. מחיר: 399 דולר.


במקום השני


מסך HD בגודל של 65 אינץ של Mitsubishi


הטלוויזיה הטובה ביותר שניתן לרכוש, זוהי הטלוויזיה הראשונה בעולם שמשתמשת במערכת לייזר עם תוצאה של איכות צבע מעולה יותר מכל טלוויזיה אחרת. מחיר: 7,000 דולר.


 


במקום השלישי


iPhone 3G של Apple


טלפון הדור השלישי של  Apple. הוא אמנם לא מספק מענה טוב לדוא"ל כמו מכשירים אחרים, והוא גם לא הטלפון הכי טוב, אבל זהו הטלפון שהשיק את תחום מערכות המחשוב הניידות, עם 10,000 יישומים (חלקם חינם וחלקם בתשלום). מחיר: 199 דולר.


 


במקום הרביעי


מצלמת סטילס D90 של Nikon


מצלמת SLR של ניקון המאפשרת צילום וידאו באיכות של HD! זוהי המצלמה הראשונה שצריך לבדוק למי שרוצה לשדרג. למצלמה יכולות שיספקו מענה לרוב הצלמים המקצועיים. מחיר: 1,200 דולר


 


במקום החמישי


רמקול Bluetooth של FoxL


רמקול זעיר המאפשר, באמצעות תקשורת Bluetooth, להשמיע את הסאונד ממכשיר הMP3-, מצוין עבור רכבים. גודל הרמקול לא גדול יותר מקופסה של משקפי שמש עם איכות צליל גבוהה. המכשיר מיועד בעיקר עבור טלפונים סלולאריים. המיקרופון המובנה מאפשר לענות לטלפון ללא צורך במגע יד.


 


במקום השישי


אוזניות אלחוטיות MX W1 של Sennheiser


אוזניות יקרות אבל שוות כל דולר, שכן הן משלבות פטנט Kleer Corporation המפיק סאונד ללא פשרות, והן אלחוטיות (יש צורך לחבר משדר בגודל קטן יותר מקופסת קלפים). מחיר: 499 דולר.


 


במקום השביעי


מצלמת HD MinoHD של חברת Flip


מצלמה בגודל של iPod המאפשרת צילום וידאו באיכות HD,  המצלמה היא חלק מסדרה של מצלמות בלחיצת כפתור והיא מגיעה עם תוכנת עריכה. בפעם הראשונה שמחברים את המצלמה באמצעות USBהמצלמה כוללת 4 גיגה ביט זיכרון פנימי, המספיק לשעה וידאו, וסוללה נטענת שמספיקה לשעתיים. מחיר: 230 דולר


 


במקום השמיני


ספר אלקטרוני Kindle של Amazon


למרות שהספר הושק בסוף 2007 עדיין לא היו לו יישומים ולוקח גם זמן להתרגל אליו אבל עבור מי שאוהב לקרוא זה פתרון מצוין. אנשים הנמצאים הרבה בדרכים יוכלו לקחת ספריה שלמה או להוריד ספרים דרך הרשת הסלולארית (מחיר של ספר 9.99 דולר. מחיר: 359 דולר.


 


במקום התשיעי


מערכת Netflix Box של Roku


משתמשים בעלי חשבון של Netflix יכולים לרכוש את המערכת ולחבר אותה לטלוויזיה ומיד הבית יהיה מרושת בתקשורת Wi-Fi, וכך ניתן לגשת מכל מקום בבית ל-12,000 סרטים וסדרות הקיימים ברשת. מחיר: 99 דולר בתוספת דמי מנוי.


 


במקום העשירי


סביבת Home של Sony


לאחר הרבה דחיות Sony השיקה את השירות המקוון Home עבור קונסולת המשחקים PS3, וכעת המשתמשים יוכלו ליצור את המראה האישי שלהם כולל את הסביבה שלהם. מחיר: חינם.


 

לכל הרשימות