כצפוי, ולאחר ביטול של חברות מובילות כמו אדובי ו- AVID, הם פרסמו אנחנו עוקבים אחר המצב המתפתח הנגיף קורונה הן בארצות הברית והן ברחבי העולם. בשל מצב החירום הבריאותי העומד בפנינו כיום אנו מאמינים כי לא ניתן להתקדם עם NAB Show כמתוכנן. להלן הודעה מנשיא ומנכ”ל NAB, גורדון ה. סמית (Gordon H. Smith).

״מתוך אינטרס להתייחס לדאגות הבריאות והבטיחות של בעלי העניין שלנו ובהתייעצות עם שותפים ברחבי תעשיית המדיה והבידור, החלטנו לא להתקדם עם NAB Show באפריל. אנו שוקלים כעת מספר חלופות פוטנציאליות ליצירת החוויה הטובה ביותר עבור הקהילה שלנו”

זו לא הייתה החלטה קלה. למרבה המזל, לא היינו צריכים לקבל את ההחלטה הזו לבד, ואנחנו אסירי תודה לקהילת ה- NAB Show שלנו על ההתקשרות איתנו כאשר התמודדנו עם המצב המתפתח במהירות. האירוע הזה הוא של התעשייה כמו שהוא משלנו, וחשוב לנו שנתקדם יחד.

במשך כמעט 100 שנה, NAB Show סיפקה ערך מעולה והחוויה הטובה ביותר האפשרית למציגים ומשתתפים. ידענו שאם לא נוכל לעמוד בציפיות הללו, לא נוכל להתקדם. ביטחון ובריאות קהילתה עומדות בראש סדר העדיפויות של NAB2020 לכן, אנו דוחים את האירוע הגדול שלנו לאור ההתפתחויות המאתגרות בשל התפשטות וירוס הקורונה.

אנו עדיין שוקלים את הדרך הפוטנציאלית הטובה ביותר להתקדם, ואנו מבקשים מכם את סבלנותכם כאשר אנו עושים זאת. אנו מחויבים לבחון את כל האלטרנטיבות האפשריות כדי שנוכל לספק את הצורה הטובה ביותר בה הענף יכול לעסוק בטכנולוגיה העדכנית ביותר, לשמוע ממובילי המחשבה בתעשייה ולייצר את הקשרים המשנים את המשחק שמניעים את הענף שלנו קדימה.

אני רוצה להדגיש שלמרות האכזבה שלנו מההשפעה של התכנית השנה על ידי חששות עולמיים לבריאות הציבור, אנו נרגשים מתמיד מהעתיד של NAB Show ומערכת היחסים שלנו עם התעשייה.

אנו מודים על כל אחד מחברי הקהילה שלנו. התשוקה של התעשייה היא שהופכת את NAB Show להצלחה שנה אחרי שנה, והיא אותה תשוקה שתוביל אותנו לעתיד כשאנחנו מסתכלים קדימה לאפשרויות חדשות בהמשך השנה ומעבר לה.

בסוף הידיעה פרסמו שאלות ותשובות
לידיעה

תמונה cinema5d