ערן שטרן, הבעלים של אתר sternfx, הפיק קורס חדש לתלת מימד בסינמה 4D וקומפוזיטינג באפטר אפקטס. תוכנת Cinema 4D  היא התוכנה המושלמת לאמני תלת מימד שרוצים להשיג תוצאות עוצרות נשימה במהירות וללא מאמץ רב. מעצבים מתחילים ומנוסים כאחד יכולים לנצל את מגוון הכלים והתכונות הרחב של תוכנת סינמה D4 כדי להגשים במהירות את הרעיונות שלהם ולהגיע לתוצאות מדהימות. האמינות של סינמה והשילוב עם אפטר הופכת אותה לתוכנת התלת מימד המובילה למעצבי מסך.

“בקורס זה ננצל את כל התכונות הללו וניצור פרויקט בהשארת סדרות טלוויזיה בדיוניות. נלמד לשתף נתוני מצלמה, ניצור אנימציה למודל מוכן ונבנה שלד תלת מימדי. נקנה חומרים וטקסטורות, נגדיר שכבות ומעברים וננצל עד תום את אפקט CINEWARE. כמו כן, נלמד על עבודה עם מעברי תלת מימד ולבסוף נבצע קומפוזיטינג בשילוב טקסט ואפקטים ויזואליים. יש גם פרק בונוס בו ניצור גרסה משוכללת יותר עם הרחבות צד שלישי.

חשוב! זהו לא קורס מבוא לתוכנת סינמה D4, אלא קורס פרויקט בו תוכלו ליצור משהו ספציפי בהתאם לבריף ומיועד למתקדמים.”

הקורס מכסה כלים בנושאי: אנימציה, מצלמות, תאורה, חומרים, מנהל אובייקטים, טיים ליין, שכבות, תגיות, הגדרות חישוב ועוד. הקורס לא מכסה את כלי המידול בתוכנה הבסיסים בתוכנה אלא מסביר איך להשתמש במודל קיים.

הקורס בן 5 שעות וכולל קובצי תרגול ומחירו 350 שקל

במסגרת ההשקה 15% הנחה על כל הקורסים עד סוף החודש

לקבל ההנחה יש להקליד בקופון: fwc4d15