ביום שני נערך במלון דניאל בהרצליה הפורום הרביעי של קרסטון בישראל. הכנס אירח למעלה מ-250 אינטגרטורים, לקוחות ויועצים מובילים בתחומי ה-AV וה-IT בישראל. במסגרת האירוע חשפה Crestron לראשונה בישראל את הדור החדש של מערכת ה-Crestron Fusion® Cloud – מערכת ניהול וניטור מרכזית מבוססת ענן, המאפשרת שליטה ובקרה בכל מערכות


ה-AV בארגון בפרישה עולמית.


 


את הכנס פתח מר רונן ברוקשטיין, מנכ"ל החברה בישראל, אשר סקר את פעילות החברה בשנה החולפת וכן פרויקטים מרכזיים אשר בוצעו בארץ באמצעות פתרונות .Crestron ברוקשטיין ציין כי במהלך השנה החולפת צברה תוכנית ה-Crestron Certified Design תאוצה מאז שהוצגה במהלך השנה שעברה, ולמעלה מ-150 פרויקטים תוכננו בסיוע Crestron בהתאם לתוכנית – למעלה מ-80% מפרויקטים אלו יצאו לפועל עם פתרון Crestron מלא. כמו כן הציג ברוקשטיין את מרכז המבקרים החדש שפתחה החברה בכפר סבא ,(Crestron Experience Center) שבו יכולים להתרשם הלקוחות ממערכות ומפתרונות Crestron העובדים בסביבה חיה. במרכז יכולים לקוחות קיימים וחדשים להתרשם ממערכות מיתוג


לחדריHuddle , חדרי Collaboration, מערכות קירות וידאו מתקדמות, מערכות UC BYOD וכן ממגוון פתרונות לניהול כלל משאבי הארגון מבוססי פלטפורמת Crestron Fusion.


 


המשתתפים בכנס זכו להרצאה שאותה העביר מר Dan Jackson, מנהל R&D ממטה החברה בארה"ב. ג'קסון סקר את כלל פתרונות ה-DigitalMedia™ החל מתחילת הדרך לפני למעלה מ-8 שנים, אז פרצה Crestron את הדרך עם מערכות מיתוג דיגיטליות ראשונות בעולם, ועד היום עם מערכות המשלבות יכולות 4K ו-Video Streaming על גבי פלטפורמה אחידה. כמו כן חשף ג'קסון מעט מתוכניות הפיתוח העתידיות של Crestron.


 


עומר ברוקשטיין, ה-CTO של Crestron בישראל, הציג באופן נרחב את האופן שבו רואה Crestron את השילוב בין עולם


ה-AV ועולם ה-IT וכיצד משתלבת מערכת Crestron Fusion במודל ה-SaaS החדש בחזון זה, כליבת המערכת המאפשרת לראשונה לארגונים לנהל את כלל המערכות שלהם כמקשה אחת על גבי פלטפורמה אחת. Crestron Fusion מאפשרת לראשונה למנהלי ה-IT בארגונים לנהל ולנטר את כלל מערכות ה-AV הפרושות בארגון בצורה פרו-אקטיבית ומרוכזת על מנת לייעל את עבודת הארגון. עד כה מותקנות ופועלות בהצלחה בישראל למעלה מ-20 מערכותFusion  בארגונים בסדרי גודל שונים.


בנוסף, לראשונה בעולם, הציג ברוקשטיין את טכנולוגיית ה-Crestron PinPoint™  המאפשרת חיבור בין חללי המשרדים בחברות ועובדי הארגון באופן שבו כל עובד בחברה יכול לחפש, לזמן ולזהות חדרי ישיבות בארגון ישירות מהמכשיר הנייד אשר בכיסו. לדברי ברוקשטיין – זו המהפכה הבאה בעולם חדרי הישיבות.