מנהל הצילומים זוכה הפרסים, מתיו אולרד (Matthew Allard), פרסם באתר News Shooter סקירה מקיפה של מערכת שידור וידאו וסאונד Mars X של Hollyland שהושקה לפני חודשיים (ראה ידיעה באתר AV) – מערכת שידור וידאו וסאונד לשלוש מערכות ניידות (טלפון או מחשבי לוח) באיכות 1080p.

הסקירה המקיפה כוללת מפרט המוצר ויכולות עיקריות, איכות בניית המוצר, שיטת העבודה, מתחרים, איכות השידור, ממשקי עבודה ועוד.

הוא מסכם:
“מערכת העברת הווידאו האלחוטית חייבת להיות מאוד אמינה עם יכולת התקנה ושימוש קלות לתפעול, למרות המחיר הנמוך, שלפיו לא אמורה לתפקד כמו מערכת אלחוטית מקצועית ייעודית.”

“עיכוב התמונה הוא דבר שצריך להיות מודע אליו בהתאם לסוג המצלמה שאתה משתמש בה.” הבדיקות הראו שהעיכוב יכול להשתנות באופן דרמטי. עם MAVO LF של Kinefinity  העיכוב היה די טוב למערכת אלחוטית במחיר סביר, אך כאשר משתמשים בו ב- Lumix S1H  של פנסוניק הוא היה די גרוע. אם אתה צופה בוידאו ואינך נמצא בקרבת המצלמה ואינך יכול לראות מה קורה, עיכוב בתמונות אינו בהכרח עניין גדול.”

“עליכם לדעת בבירור כי מערכת זו אינה מתכוונת לספק לכם תמונות ללא עיכוב. התוצאות שתפיקו תלויות רבות במצלמה בה אתם משתמשים.

למרות זאת, אם אתם מדברים על הזרמה אלחוטית מבוססת יישום, לכולם יש עיכוב בולט למדי. מערכות המאפשרות הזרמה למספר מכשירים בו זמנית לא יוכלו לספק עיכוב נמוך”

למרות זאת הוא מציין שה- Mars X אכן נותן עיכוב שאפשר לחיות איתו והוא הציג ביצועים טובים בהרבה ממערכות שידור אלחוטיות במחיר סביר באותו תחום.

הוא מציין שהוא אוהב את מה שHollyland עשתה עם המוצר: “זה אמין למדי, קל לשימוש, יש לו אפליקציה נחמדה, וההשהיה די טובה למערכת ניטור מבוססת אפליקציות. האזהרה האמיתית היחידה איתה היא חיי סוללה של שעה, שבעיקרון מכריח אותך להעביר את המכשיר דרך מקור כוח חיצוני.”

“בסך הכל, קשה לשגות ברכישה על מכשיר שעולה מתחת ל -180 דולר, שמסוגל להזרים וידיאו עם עיכוב הגון למספר מכשירי iOS או Android.”

למקור הכתבה