שירות הבידור המוביל בעולם, נטפליקס, יוצג באופן מובנה בממיר החדש של סלקום וכפתור נטפליקס יתווסף לשלט של סלקום tv. במקביל משיקה סלקום את הממיר המתקדם בישראל.

סלקום הודיעה אתמול (יום ראשון, 12.5.19) כי היא חתמה על הסכם עם נטפליקס בישראל כך ששירות נטפליקס יוצג בתוך הממיר החדש של סלקום ויכלול כפתור ייעודי בשלט הרחוק של סלקום tv.בהתאם להסכם שיתוף הפעולה, תינתן ללקוחות סלקום tv, גישה מהירה לשירות המלא של נטפליקס פשוט על ידי לחיצה על הכפתור הייעודי “נטפליקס” בשלט  להפעלת אפליקציית נטפליקס.
בשבועות הקרובים ישיק שירות סלקום tv גם ממיר k4 מתקדם מבוסס אנדרואיד tv שיכלול גישה ישירה לשירות נטפליקס והתוכן העשיר שלו.באמצעות אפליקציית נטפליקס, יוכלו לקוחות הטלוויזיה של סלקום tv לקבל גישה ישירה לשירות נטפליקס עם המגוון הרחב שלו של תכנים מקוריים ומורשים של נטפליקס, הכוללים סדרות טלוויזיה, סרטים,  מופעי סטנד אפ, דוקו ותכניות ילדים – והכל ללא פרסומות. זאת, בנוסף למגוון התכנים שכבר קיים כיום בשירות סלקום tv.

כמו כן, הממיר החדש שיאפשר גישה מהירה לשירות נטפליקס, יכלול מעבד מסוג S905-X2 שסלקום תהיה הראשונה להשיק בישראל. מעבד ה- S905-X2 הינו המעבד החזק, המהיר והחדיש ביותר בשוק,  אשר יציע ללקוחות סלקום tv ביצועים גבוהים, ממשק משתמש מהיר, ביצועי WI FI מעולים וחווית לקוח מתקדמת. הממיר גם יאפשר הורדת אפליקציות מחנות אנדרואיד “tv Google Play”.
הממיר החדש יתווסף לפלטפורמות הצפייה המגוונות של סלקום tv הכוללות אפל TV, מכשירים המבוססים על אנדרואיד TV כגון שיאומי הנמכר על ידי סלקום, Amazon Fire, ממירים חכמים נוספים, טלוויזיות חכמות, טלפונים חכמים וטאבלטים.

מריה פררס, סמנכ”ל פיתוח עסקי בנטפליקס (אירופה, המזרח התיכון ואפריקה) אמרה כי “אנו נרגשים לשתף פעולה עם סלקום ולהדגיש את מחויבותנו לישראל. אנו שמחים על האופן שבו הצרכנים הישראליים חובקים את נטפליקס ואנו שמחים מאוד להיות מסוגלים להפוך את השירות שלנו לזמין, ולהביא עוד שמחה למנויים שלנו באמצעות הממיר החדש של סלקום”.

ניר שטרן, מנכ”ל קב’ סלקום: “אנו שמחים וגאים על שיתוף הפעולה עם נטפליקס. הצטרפות קטלוג התוכן העשיר של נטפליקס לשירות הטלוויזיה שלנו, יחד עם הצעת התוכן העצומה של סלקום tv, הופכים את סלקום tv לשירות העשיר, הגדול, האטרקטיבי ביותר והמשתלם בישראל”.