חברת LG מכריזה היום שמערכת ההפעלה שלה, webOS, תהיה זמינה לשימוש גם במסכי טלוויזיה של עשרות חברות אחרות. לצעד זה יש את הפוטנציאל לשנות את עולם הטלוויזיה בעולמות הטכנולוגיה והתוכן.

פלטפורמת webOS מספקת לצרכנים שימוש קל במסכים של LG בזכות הממשק האינטואיטיבי שלה. משתמשי webOS נהנים מעיצוב ה-UX המוכר והמוצלח של הפלטפורמה לצד מגוון של פיצ'רים כמו חיפוש ושליטה באמצעות קול, אלוגירתם AI וחיבוריות קלה ופשוטה. אלו זיכו את webOS בביקורות אוהדות מצד התעשייה הטכנולוגית והצרכנים. באמצעות LG webOS, לחברות תהיה את האפשרות להציג מגוון רחב יותר של תוכן, כולל שירותי סטרימינג גלובליים כמו נטפליקס ואמזון פריים, שירותי סטרימינג מעולמות הספורט וגם ערוצי הפרימיום החינמיים של LG*. בנוסף לכך, בדגמים המתאימים, ישנה התאמה ל-Magic Motion remote controller."

מעל ל-20 יצרניות מסכי טלוויזיה מסביב לעולם כבר סיכמו על שיתוף פעולה עם LG ושילוב פלטפורמת ה-webOS במסכים שלהן, כשבקרוב חברות נוספות צפויות להצטרף להסכם. האקוסיסטם של webOS נתמך על ידי השותפים הטכנולוגיים של LG: Realtek, ,Nuance ,Gracenote ,Ceva ,Universal Electronics ועוד.

"פלטפורמת ה-webOS מספקת גישה פשוטה וקלה לשעות רבות של צפייה בסרטים וסדרות", אומר פרק היונג-סיי (Park Hyoung-sei), נשיא חטיבת הבידור הביתי של סמסונג. "באמצעות ההשתלבות של יצרניות נוספות באקוסיסטם שלwebOS, אנחנו יוצאים לדרך חדשה המאפשרת לצרכנים רבים לחוות את הפיצ'רים הזמינים למחזיקי מסכי הטלוויזיה של LG. אנחנו מחכים ומצפים להכניס את אותם הצרכנים לעולם המופלא של ה-webOS TV".