אפסון החלה לשווק בארץ את Stylus Photo 895, מדפסת הזרקת דיו המיועדת לתחום הצילום הדיגיטלי ולמשתמש המעוניין להפיק בקלות ובמהירות תמונות, באיכות צילומית המתקבלות ממצלמה דיגיטלית וזאת ללא צורך במחשב. המדפסת עושה שימוש ב- 6 צבעים לשיפור איכות פרטי האובייקט ובעלת כושר הפרדה 2880 dpi. פרמטרים אלו חושפים את המשתמש לטכנולוגיות מהפכניות שעד כה יועדו רק לצלמים מקצועיים.
Stylus Photo 895 מבוססת על טכנולוגית (Print Image Matching) PIM הייחודית של אפסון, המשולבת גם במצלמות דיגיטליות של היצרנים המובילים בשוק (Nikon Olympus Minolta ועוד). טכנולוגיה זו מתווכת בין המצלמה למדפסת: היא מבצעת התאמה בין הגדרות המצלמה הדיגיטלית (התומכת ב- PIM) הנקבעות בעת צילום אובייקט להגדרות הדפסת התמונה על- ידי המדפסת. לדוגמא, בעת צילום נוף ישמרו ההגדרות האופטימליות לצילום הנוף כפי שנקבעו על-ידי המצלמה כדוגמת איזון צבעים, טווח מיקוד וכו”, והגדרות אלו יוזנו למדפסת בעת הפקת התמונה. כלומר, קיימת לראשונה שליטה של המצלמה על המדפסת בהפקת ההדפסה, דבר המבטיח, לדברי החברה, הדפסת תמונות נאמנות למקור המצולם. בנוסף שולבו במדפסת טכנולוגיית ההדפסה מקצה לקצה הייחודית של אפסון, המפיקה הדפסות ללא שוליים לבנים וטכנולוגית גודל הטיפה המשתנה. אלה מבטיחים, לדברי החברה, כי גם הפרט הקטן ביותר והגוונים העדינים ביותר יודפסו באופן מדויק ביותר באופן שיאפשר הפקת תמונות משפחתיות.
חבילת התוכנה PhotoQuicker 3 החדשה של אפסון המצורפת למדפסת, כוללת יישומים בעלי פרמטרים רבים המאפשרים בחירת תצלומים והדפסתם.
בחירת כמות עותקים, גודל הדף ,הגדרת איכות הדפסה ובחירת התמונה הרצויה להדפסה מבוצעים על גבי תצוגה דיגיטלית ידידותית למשתמש. בנוסף התמונות ניתנות לצפייה על גבי מסך LCD אופציונלי המותקן במדפסת. למדפסת PCMCIA עם מתאם כרטיס Compact flash, היא בעלת מהירויות הדפסה של עד 7.8 דפים לדקה טקסט שחור ו- 7.5 דפים לדקה בצבע וכן חיבור USB תואם חלונות ומקינטוש.
המדפסת משווקת בארץ במחיר 1543 שקלים