לכבוד תערוכת ISE 2016, מתערוכות האודיו-וידאו הגדולות באירופה, ראיינו את אורן פליישר, מנכ"ל אפסון ישראל על כמה מקווי המקרנים החדשים של החברה שיוצגו בתערוכה. בין השאר תחשוף החברה את מקרני  הלייזר הראשונים בעולם בטכנולוגיית 3LCD עם עוצמת אור של 25,000 לומן. הדגמים החדשים עושים שימוש במגוון חידושים טכנולוגיים וממצבים את מעמדה של אפסון כשחקן חשוב בשוק המקרנים.


 


לדברי פליישר, מדובר בציון דרך המציג את הצלחתה של החברה בתחום ההדמיה ובשוק המקרנים העולמי. "הנתונים מלהיבים ביותר עבורנו ונהדר לראות שהמקרנים שלנו ממשיכים להשיג את ההכרה ואת נתח המכירות הגבוה ביותר בשוק. לחברת אפסון יש מגוון רחב של מקרנים, הכוללים מקרנים נייחים, נישאים, להקרנה ממרחק קצר במיוחד, אינטראקטיביים, עסקיים ולקולנוע ביתי. בליבם של כל מקרני אפסון נמצאת טכנולוגיית ה- 3LCD, המסייעת למקרנים לספק את התמונות הבהירות ביותר, מלאות החיים ביותר והמציאותיות ביותר בשוק".


 


לדברי פליישר, "חלק מההצלחה שלנו טמון בהיותנו מובילי חדשנות גלובאליים. אנו שואפים להפוך את המוצרים של אפסון לטובים יותר, על ידי השקעה במחקר ופיתוח, כך שנוכל לספק ללקוחותינו את הערך המוסף שמגיע להם. אנו נמשיך גם הלאה להיענות למגמות השוק ובהשקעה הרציפה בפיתוח טכנולוגיות ומוצרים חדשניים. המטרה שלנו היא להמשיך בחיזוק המעמד שלנו כמובילת השוק שנה אחרי שנה. אנחנו גאים מאוד במורשת ובמוניטין שלנו כמובילי חדשנות גלובאליים" אומר פליישר. "אנו שואפים להפוך את המוצרים של אפסון לטובים יותר, על ידי השקעה במחקר ופיתוח, כך שנוכל לספק ללקוחותינו את הערך המוסף שמגיע להם. המחוייבות שלנו היא לקחת משהו שאף אחד לא חשב שהוא אפשרי, שעונה על צורך בסיסי שלא מצאו לו מענה, ולהיות הגורם שלוקח את הפיתרון צעד אחד קדימה – תוך חשיבה על הלקוחות שלנו".


 


דגם שיוצג בתערוכה הוא מקרן ה- EB-L25000U עם מקור אור של 25,000 לומן, המהווה לדברי פליישר, "שיאו של מחקר, פיתוח ובדיקה נרחבים, שתוצאתם היא מוצר עתיר תכנון מתקדם". סדרתEB-L1405U , EB-L1300U, EB-L1500U, EB-L1000U, EB-L1505U, EB-L1200U ו-EB-L1100Uמקדמת לדבריו את אפסון ל"עידן חדש של הקרנה נייחת, וכוללת טכנולוגיית לייזר המשנה את חוקי המשחק. ארגונים, מוסדות להשכלה גבוהה, מרכזי מבקרים, חברות השכרה וחברות לשילוט דיגיטלי יכולים כעת להציג מצגות עוצמתיות באיכות מעולה".


 


אפסון תציג גם מקרן המיועד לאלה הנזקקים לתמונות Full HD בהירות במיוחד. ה-EB-L1500U, מקרן הלייזר הראשון בעולם שמגיע ברזולוציית WUXGA עם 12,000 לומן וטכנולוגיית 3LCD. כל המוצרים מגיעים עם אחריות ל- 5 שנים, או 20,000 שעות.


לצד דגמי הלייזר החדשים, אפסון מציגה את סדרת EB-G7000, EB-G7800, EB-G7200W, EB-G7000W, EB-G7905U, EB-G7900U ו- EB-G7400Uהכוללת מקרנים נייחים שמיועדים לארגונים ולמוסדות להשכלה גבוהה. המגוון החדש מתאים לשימוש בפגישות משרד, אולמות הרצאות וכיתות לימוד גדולות, וכולל מבחר גדול של שיפורי איכות, פונקציונליות ושימושיות כדי לסייע בהקרנת מצגות מקצועיות למראה במקומות רחבי ידיים.


 


לדברי פליישר, המוצרים החדשים, שיהיו זמינים במהלך 2016, יסייעו למצב את אפסון כשחקן מוביל בתחום המקרנים הנייחים. "כל המקרנים החדשים כוללים את טכנולוגיית ה- 3LCD שלנו ושיפור לרמת  – המאפשרים למשתמשים ליהנות מתמונות בצבעים מלאי חיים, ועם חדות ופרטים יוצאי דופן. ואין זה הכל. הטווח החדש של עדשות ממונעות, הכולל עדשה אופציונלית להקרנה ממרחק אולטרה קצר (UST), מעניק למוצר גמישות אמיתית של התקנת 360 מעלות, מצב שמאפשר  למעשה להציב את המקרנים בכל מקום ללא איבוד בהירות או עיוות של התמונות".