חברת Point 2 Point החלה לנהל ולהפעיל בחודש שעבר את מערך האולפנים ברמת החי"ל בת"א של אולפני מימד (MTVS).

חברת Point 2 Point הוקמה ב-1989 על ידי ארז ארז קוריאל, ומתמחה בהפקות מורכבות. פונה בעיקר לשוק העסקי ומציעה הפקת מגזינים משודרים וכנסים וירטואליים בכל הפלטפורמות, עם דגש על שידורים בדיגיטל.

אולפני מימד ימשיכו לתת שירותים להפקות הטלוויזיה המסורתיות, כמו שירותים עבור רשת, קשת, ערוצי הכבלים והלוויין ותאגיד השידור.

בנוסף, החברה מתכוונת להיכנס בשנה הקרובה גם אל תחום התוכן, לייצר ולהפיק פורמטים מקוריים לפלטפורמות הדיגיטל השונות. תחת ההנהלה החדשה, האולפנים יציעו חבילות "הכול כלול" לחברות הפקה וללקוחות קצה, שכוללות לא רק צילומי אולפן, אלא גם עריכה, אפטר אפקטס ותלת מימד במתחם פוסט פרודקשן שיוקם במקום ויכלול חדרי עריכה AVID בגרסאות on/off line בנוסף לפוסט סאונד. על מנת לאפשר עבודה גמישה ותהליך עבודה איכותי, כל החדרים יחוברו למערכת שרתים מרכזית Nexis של AVID וכך יוכלו לתת מענה למגוון סוגי הפקות מדוקו, דרמות ועד ריאליטי.

חברת פוינט 2 פוינט מפעילה גם ניידת שידור באיכות 4k המיועדת לתת מענה לשידורי מופעים, כנסים ואירועי ספורט והן לשידורים של הליכים רפואיים מורכבים הנערכים בישראל ומשודרים אל כנסים רפואיים ברחבי העולם.

מתחם אולפני פוינט 2 פוינט (לשעבר מימד MTVS) מכיל שלושה אולפנים. 600/250/100 מטר רבוע כל האולפנים עוברים בימים אלה תהליך שדרוג באמצעי הפקה חדשים וכן במסכי לד באיכות גבוהה, שישמשו כתפאורה לתוכניות שיצולמו במקום.

ארז קוריאל, מנכ"ל ובעלים של חברת פוינט 2 פוינט

ארז קוריאל, מנכ"ל ובעלים של חברת פוינט 2 פוינט סיפר על המהלך:

"זיהינו צורך הולך וגובר בשדרוג הטוטאל לוק של מוצר הוידאו של העולם הדיגיטלי החדש. אנחנו רוצים להביא את ה production values של טלוויזיה מתקדמת אל עולמות הדיגיטל. זיהינו הזדמנות, דווקא בתקופת הקורונה, להיכנס למתחם שיאפשר לנו לרכז במקום אחד את כל יכולותינו הטכניות הגבוהות ולהוסיף אליהן בית הפקות משלנו, הפרוס על פני אלפי מטרים במיקום אידאלי ברמת החי"ל".

דנה בהט-אפלבאום, מפיקה הראשית של האולפנים

לתפקיד המפיקה הראשית של האולפנים, מונתה דנה בהט-אפלבאום, בעברה כתבת ספורט ועורכת באתר ובערוץ One. בשנים האחרונות מילאה תפקידי תוכן מרכזיים, ביניהם עורכת ראשית של מהדורת החדשות המרכזית בערוץ 72 ועורכת תכנית הבוקר עם ניב רסקין בקשת.

לתפקיד מנהל הפיתוח העסקי מונה דני רייכר, לשעבר מנהל אולפני טלוויזיה בניו יורק ובישראל (אולפני JCS ביד אליהו), מפיק מהדורות חדשות מקומיות בניו יורק ובישראל, מנהל פרויקטים מיוחדים ב"מאקו" ,מנהל הניו-מדיה של ערוץ 10ומנכ"ל נענע 10.

למנהל הטכני של האולפנים מונה שחר גוטשטיין, ששימש בתפקיד גם בתקופת אולפני מימד.

לתפקיד מנהל התפעול של האולפנים מונה איתי גלבוע, מנהל התפעול הוותיק והמנוסה של פוינט 2 פוינט.