ככל שהטכנולוגיות מתקדמות ובהתאם המוצרים, שילוב של מצלמות שונות מחברות שונות הופך יותר ויותר שכיח, והמטרה להתאים את המצלמה למשימה. לדוגמה, צילום במקום קטן או להסליק מצלמה או צילומים בתנאי תאורה קשים או אפילו צילומים מהירים יותר ממה שהמצלמות מאפשרות.

כדי לענות על הבעיה הזו, חברת FilmConvert, הידועה בתחום עיבוד הצבע ומייצרת לוחות צבע מותאמים למצלמות, משיקה את CineMatch – תוסף המיועד לפרמייר פרו של אדובי ולDaVinci Resolve של BlackMagic, בעתיד הקרוב מתוכננת גרסה ל FCPx של אפל  (לחברה אין כוונה להשיק מוצר ל Media Composer של AVID). מטרת התוסף היא  להתאים צבעים בין מצלמות שונות בצורה קלה.

התוסף מיועד למחשבי מק וחלונות וכעת יועד רק לתוכנת העריכה של אדובי, פרמייר פרו.

התוסף הוכרז לראשונה בשנת 2017 ושנתיים מאוחר יותר ב-2019 הוא כבר היה בגרסה יותר מתקדמת, כלומר שעל התוסף עבדו למעלה מארבע שנים.

חשוב לדעת, התוסף עובד אך ורק על קובצי log המתאימים כרגע ל50 מצלמות (מצלמות וידאו ומצלמות ללא מראה / DSLR) של יצרניות שונות כמו: ARRI, סוני, פנסוניק, קנון, RED , פוג’י, GoPro  ועוד (לרשימת החברות והמצלמות).

העבודה עם התוסף פשוטה, כשנכנסים לתוכנת העריכה צריכים פשוט לשייך את חומר הגלם לתוסף, לבחור את המצלמה ואת הפרופיל והתוסף יבצע את כל השאר.

חשוב לציין שהתוסף מיועד לתת נקודת התחלה לעיבוד הצבע והוא כולל חשיפה ואיזון לבן אבל אינו מיועד למשתמשים מתקדמים להם הפתרון של Nitrate מתאים יותר.

מחיר: 259 דולר (חלונות או מק) (ניתן להוריד גרסת ניסיון מכאן)