לפני שבוע תחנת הטלוויזיה CBS פרסמה את המפרט של מיקומי המצלמות במשחק הסופר בול (ראה ידיעה באתר AV) שהתקיים השבוע בניצחון של טמפה ביי מול קנזס סיטי 31-9.

כעת החברה פרסמה שמצלמת Alpha 1 של סוני שהושקה לאחרונה הייתה חלק מהמצלמות שצלמו את האירוע. המצלמה שמשה לצילומי עומק שדה רדוד של המגרש ביחד עם שתי מצלמות: Venice עם סטדיקאם או MOVI של Freefly.

לדברי המגזין SVG, מצלמת Alpha 1 שימשה יחד עם המייצב MOVI לצילומי שונים ביחד עם מצלמות הקולנוע של סוני וחומרים של שתי המצלמות שולבו לשידור בזמן אמת. לדברי הצופים לא ניתן להבחין בהבדל.

חשוב לציין כי המצלמה שימשה לצילומי החגיגות של ה touchdown וצילומים שבוצעו לפני המשחק, מאד דומה למה שעשתה תחנת השידור FOX עם מצלמת  Alpha a7R IV.

בבדיקות שבוצעו למצלמה לפני המשחק, אמר ג’ייסון כהן (Jason Cohen), סגן נשיא תפעול טכני מרוחק (remote technical operations) בCBS: “הצלם נדהם מאיכות המיקוד האוטומטי ומהירותו. הוא ציין שזה מדהים הוא פשוט נוגע במסך כדי לבחור את הנושא שהוא רוצה שהוא יתמקד בו והמיקוד ננעל.”

ניתן לראות מצלמות נוספות שהיו בסופר בול בעמוד האינסטגרם של צלם הסטילס של New York Times, דאג מילס (Doug Mills) שפרסם תמונות של המשחק.

צילום תמונה ראשית: צלם הסטילס של New York Times, דאג מילס (Doug Mills).