חברת Crestron הודיעה על זמינות גרסאות DVPHD חדשות שכוללות כניסות HDMI. מדובר במעבד ווידיאו דיגיטלי שמאפשר שילוב רב-גוני של גרפיקה מלאה בהתאמה אישית, שליטה ובקרה ע”י מסכי מגע, ניהולHDCP  מתקדם, הצגה סימולטנית של עד שמונה מקורות ווידיאו HD על גבי מסך אחד ויכולות Annotation מתקדמות שמובנות ביחידה אחת.


 


לראשונה מאפשר המוצר שילוב של עד שמונה מקורות דיגיטליים ביחידה אחת. עם ארבע כניסות HDMI חדשות (המחליפות את הכניסות האנלוגיות הקודמות), תמיכה מלאה ב-HDCP ויציאות “pass through” תואמות לטובת הפצת אודיו וללא צורך בקופסאות פיצול נוספות. הגרסאות החדשות של ה-DVPHD הן פתרון מושלם לחדרי הרצאות מתקדמים, חדרי בקרה וחדרי הנהלה.


 


יחידת ה-DVPHD עם כניסות ה-HDMI זמינה בשני דגמים: דגם  DVPHD-8 הכולל ארבע כניסות HDMI וארבע כניסות DVI-I. דגם DVPHD-4 כולל שתי כניסות HDMI ושתי כניסות – DVI-I. כל דגמי ה-DVPHD ניתנים להתאמה ע”י  DVPHD configuration tool או ע”י שימוש ב- DVPHD-GB online configuration tool לטובת מערכות אנוטציית HD, עם טכנולוגיית Guidebar®.


 


DVPHD מאפשר תצוגה של מקורות ווידיאו מרובים, כך שניתן להציג, לצפות, להוסיף הערות בכתב יד ולשלוט במערכת התצוגות בזמן אמת, ובאיכות HD. DVPHD תומך במגוון רחב של  מקורות ווידיאו כמו הכוללים HDMI, HD-SDI DVI, וכל הפורמטים האנלוגיים הנפוצים. כמו כן DVPHD מספק תמיכה מלאה באיכות HD ברזולוציית 1080p60 ו-1920×1200, ותמיכה מלאה ב-Deep Color וב-HDCP.


 


DVPHD מתממשק בצורה חלקה עם למערכות הבקרה וה-DigitalMedia™ של Crestron לטובת פתרון אינטגרטיבי מלא, וחווית שימוש אינטואטיבית ונוחה.  אומר שיין גולדשטיין, סמנכ”ל השיווק ב-.Crestron Electronics, Inc. “בין אם האפליקציה מיועדת למטרות צבאיות, מסחריות, מוסדות השכלה גבוהה או אחרות, כלל מקורות התוכן הם דיגיטאליים. DVPHD הוא הפתרון המלא, הפשוט ביותר לשימוש והפעלה, שבעזרתו ניתן להציג את התוכן כפי שרוצים, איך שרוצים, מתי שרוצים ולשתף אותו עם כל מי שבוחרים.”


 


תמיכה מלאה במקורות ווידיאו באיכות HD וב-HDCP: הצגה וצפייה בעד 8 חלונות ווידיאו, בכל גודל ובכל פרישה, באיכות HD. שינוי פרישה, תרחישים, ואנוטציה בזמן אמת על כל מקורות הווידיאו.


ממשק מגע: ממשק מגע מלא, ע”י מסך מגע נוסף, או באמצעות עכבר מחשב. יכולת הוספת פקדים לטובת שליטה ובקרה, התראות בדחיפה ועוד.


העברת המסר בצורה המקצועית ביותר: מוסיפים תווית טקסטואלית וגרפית לכל חלון, את לוגו החברה או הודעות טקסטואליות וגרפיות לטובת Digital Signage. RSS דינאמי לטובת הצגת חדשות, דיווחי תנועה, מזג-אוויר ועוד.


HD Scaler מובנה: בין אם מציגים מקור אחד או יותר, DVPHD כולל Scaler מובנה על מנת ליצור את הרזולוציה המיטבית על המסך.


טכנולוגיית Guidebar®: עם טכנולוגיית ה-Guidbar® ניתן לשלוט בכל המערכות בעזרת מסך מגע אחד. פקדי שליטה לטובת עוצמת שמע, אנוטציה ובחירת מקורות המופיעים באופן קבוע, אולם מוצגים רק במסך המרצה. הווידיאו נראה גם למציג וגם לקהל.