חברת Wooden Camera הכריזה על התאמת סדרת אביזרי העילית עבור Alexa 35 של : סדרה של רכיבי כלוב מצלמה שנועדו לספק בסיס גמיש, מלא תכונות וניתן להרחבה לכל הגדרת מצלמה.

"אנחנו אוהבים את העיצוב של ALEXA 35 החדש, אז התמקדנו בבניית מערכת גמישה המאפשרת לצוותי הצילום לבנות את ההגדרות שלהם עם מגוון רחב של אביזרים סטנדרטיים בתעשייה", אמר דומניק איילו (Dominick Aiello), מנהל אביזרים בכיר בחברה. "אנחנו משקיעים מאמצים רבים בשמירה על הצורך המוחלט להביא להתאמה בים אביזרים סטנדרטיים בתעשייה, כמו גם רכיבים מודולריים מתוצרת ARRI עצמם."

לוח עליון: יחידה מודולרית בת שלושה חלקים, מגלמת את גישת המערכת הפתוחה, המאפשרת למשתמשים להגדיר את המבנה שלהם. תבנית הברגים ניתנת להתאמה אישית, קלת משקל וניתנת להתאמה, מאפשרת התקנה של תושבות מוט ואביזרים בכל מקום על גבי גוף המצלמה. מכלול הפלטה העליונה מגיע עם תושבת מוט קדמי, תושבת מוט אוניברסלי, וערכת צבע של מגן אנטנה. (548 דולר)

מסילות צד (2): מותקנות לצד גוף המצלמה, כל מסילה צדדית כוללת שושנת נירוסטה מצופה DLC, פרופיל נמוך הפונה קדימה ⅜ אינץ'-16 נקודת הרכבה, סימון מישור חיישן, קלטת מתנדנדת. וו, ועוד. (269 דולר)

לוח בסיס: בעל פרופיל נמוך ותואם לכל סוג של צלחת גשר, מרכז הכובד של ARCA Baseplate זה נועד להישאר נמוך ורחב ככל האפשר ליציבות מירבית, גם עם רפידות כתפיים או אביזרים אחרים מחוברים. ניתן להתאים לאיזון ויעילות מיטביים באמצעות מהדקי המוט הקדמיים והאחוריים והימנעות מהפתעות עם תוספת האבטחה של מערכת הבטיחות של לוחית הגבהה. (548 דולר)

ערכת מתאם CCH-5: תושבת מוט וצלחת מתאם בגודל 15 מ"מ המאפשרת למשתמשים לחבר את ידית ה-ARRI CCH-5 ללוח העליון של מצלמת העץ תוך שמירה על תושבת מוט להרכבת העינית. (239 דולר)

אביזרים עבור ARRI PDM-1: מורכבת מבסיס מחורר ומתושבת מוט כפול שמתחברת לחלק העליון של ARRI PDM-1 (מודול חלוקת כוח) כדי לספק נקודות הרכבה נוספות. (149 דולר)

מערכת ידית אולטרה: מערכת ידית האולטרה, הכוללת ידיות קלות משקל, עמידות ומונעות החלקה עם תוספות עמידות מעץ Bocote לנוחות ושני חורים עוברים לגישה לתושבת ההרכבה עם מפתח המשושה כשהידית מחוברת. מודולרי לחלוטין וניתן להרחבה לזרימת העבודה שלך. כולל 24 טבעות צבע (שש כל אחת באדום, כחול, ירוק וצהוב) למיקום בין הרכיבים. (995 דולר)

ערכה להעברת אנטנה: תושבת עם הארכות כבלים שמתחברות לידית ה-Ultra, המאפשרת למשתמשים להרים את שתי האנטנות בגב המצלמה לקבלת קליטה טובה יותר של Wi-Fi. (99 דולר)

מחיר הערכה כולה: 2,612 דולר